TEKNİK TESİSAT - HİZMETLERİMİZ

Tuvalet tadilatı ile isterseniz tuvaletinize yeni bir görünüm kazandırıyoruz ya da tuvaletinizde var olan sorunları çözmek amacıyla tadilat işlerinizi yapıyoruz.
Banyo dekorasyon hizmetimiz ile isterseniz banyonuza yeni bir görünüm kazandırıyoruz ya da banyonuzda var olan sorunları çözmek amacıyla tadilat işlerinizi yapıyoruz. Banyo tadilatı yaptırmak veya dekorasyon için bizleri arayabilirsiniz.
Doğalgaz Kombi Tesisatı ile ilgili bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Uzman ekiplerimizce evinizde yapılacak incelemenin ardından, size en iyi çözümü ve en uygun fiyatı bildiririz.
Mutfak bir evin en önemli bölümüdür. Mutfak tadilatı ile mutfağınıza modern bir görünüm kazandırmak yada sorunları çözmek için uzman ekiplerimize güvenebilirsiniz.
Su tesisatınızdaki sorunları çözmek veya tasarruf yapmak için yapılması gerekenler hakkında bilgi alabilirsiniz. Su tesisatıyla ilgili yapacağımız yeniliklerden sonra, su faturanızda %30'luk bir tasarruf yapabilirsiniz.
Arıza çıkartan elektrik tesisatı veya yeni yaptıracağınız tesisat için uzman ekibimizle inceleme yapıldıktan sonra, sizlere fiyat ve tadilat bitiş süresi hakkında bilgi verebiliriz.
Telefon: 0212 220 83 83 - 0212 232 82 28